ikona mobilOPERAČNÍ STŘEDISKO 24 HOD DENNĚ - 777 780 489, 602 101 328

Firemní reference

Úvod » Reference » Firemní reference

Naši spokojení zákazníci

"Firma D & D Security pracovala pro Správu Pražského hradu v letech 2004 – 2009. Zabezpečovala snos finančních hotovostí z pokladen návštěvnických objektů a fyzický doprovod při přepravě hotovosti a cenin do banky.

Svoji činnost vykonávala v souladu se smluvními podmínkami naprosto spolehlivě, bez závad a nedostatků. Spolupráce zaměstnanců této firmy s pověřenými pracovníky Správy Pražského hradu byla vynikající, ke vzájemné spokojenosti obou stran…"

Ing. Ivo Velíšek, CSc., ředitel
Správa Pražského hradu

 

"Dovoluji si Vám poděkovat jménem naší firmy za dlouholetou exkluzivní spolupráci s Vaší firmou, která k naprosté naší spokojenosti prováděla služby ve formě ostrahy našeho objektu, které byly vždy nadstandardní, operativní a svědčily o dokonalé profesionalitě Vašich pracovníků…."

JuDr. Ivan Mucha
MUCHA a spol., veřejná obchodní společnost advokátů

 

"Děkujeme Vám tímto za profesionální a odpovědný přístup k plnění úkolů vyplývajících z dané smlouvy a Směrnic pro výkon služby. Za dané období nedošlo k narušení naeho objektu nebo chodu recepční služby. Recepční služba a ostraha ve spojení s kvalitní technikou nám poskytuje klidný spánek a jistotu při ostraze našeho majetku..."

MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ
Agentura pro zemědělství venkov Liberec

 

"Vážení pracovníci D & D Security, dovolte mi, abych poděkoval Vám všem, kteří jste pro nás byli těmi neviditelnými, neznámými, na které jsme se mohli v uplynulých devíti letech spolehnout.

Zázemí, které jste nám poskytovali, nám dávalo klidný spánek, jistotu, že za nás ve spojení s kvalitní technikou stále bdíte. Nikdy jsme nezažili žádný problém. A tak je to v pořádku. Děkujeme."

Strnadovi
Starožitnosti Liberec

© 2013 D&D security - bezpečnostní agentura